U maakt gebruik van een mobiel device.
Wilt u gebruik maken van onze mobiele website?

mobile website   desktop versie

Voorgesteld

  • Allround onderhoudsmonteur
    helmond
  • Medewerker kwaliteit 5 ploegen
    cuijk
  • Productiemedewerker 3-ploegendienst
    nederweert
  • Productiemedewerker fulltime
    kerkrade
  • Expeditiemedewerker
    heel
  • Interieurtimmerman houtbewerker
    weert
  • Vakantiewerk Productiekracht Meubels
    weert
  • Operator Vapro C
    weert
  • Thermisch verzinker
    nederweert
  • Medewerker kantmachine
    someren
Engelse, venlo, Pools, Duitse, systemie 3 zmianowym, 3-ploegen, gemotiveerd, Pracownik produkcji, Logistics, #logistiek, #productiemedewerker, 3-ploegendienst, 36 uur, Ty- Posiadasz umiejetnosci pracy w warunkach stresu- Chcesz pracowac w systemie 3 zmianowym- Posiadasz minimalnie wyksztalcenie zawodowe;- Masz doswiadczenie w srodowisku produkcyjnym (praca z maszynami);- Potrafisz pracowac zarówno w zespole, badz samodzielnie;- Jestes dyspozycyjny(a), dokladny(a) i potrafisz pracowac w warunkach stresowych;- Posiadasz dobra znajomosc jezyka holenderskiego, niemieckiego lub angielski w mowie i pismie- Posiadasz wlasny srodek transportu i jestes dostepny do pracy od zaraz

Overige informatie

Vakgebied:

Industrie

Contract:

Detacheren

aantal uren:

36 ()

Dienstenrooster:

Systemie 3/5 zmianowym

Contact informatie

Intercedent

profielfoto Adam Lemanski Intercedent
Adam Lemanski
alemanski@flexpoint.nl
t +31(0)77 351 61 32
Linkedin iconwww.linkedin.com

vestiging

Flexpoint Venlo
Oude Markt 3
5911 HG Venlo
venlo@flexpoint.nl
f +31(0)77 352 55 60

Vacature Pracownik Produkcji in venlo

voor één van onze relaties

Functieomschrijving

Uwazasz za wyzwanie prace w duzym centrum dystrybucyjnym w Venlo? Bierzasz odpowiedzialnosc za swoja prace ?Lubisz pracowac w systemie zmianowym? To Flexpoint poszukuje wlasnie Ciebie!

Dla Vistaprint w Venlo biuro pracy Flexpoint poszukuje pracownikow produkcyjnych na dluzszy okres czasu.

Pracujac w Vista Print oferujemy:
Placa butto € 9,95 od 23 lat i powyzej,plus dodatki
Podwyzka po 26 tygodniach pracy do 10,81,plus dodatki
Praca w pelnym wymiarze 36 godz.tygodniowo (w sezonie istnieje mozliwosc wiecej godzin)
Zwrot kosztow podrozy 18 centow za kilometr, maksymalnie € 16,20 za kazdy przepracowany dzien
Praca na dluzszy okres czasu

Pozatym otrzymasz bonusy za prace w roznych zmianach oraz za prace w weekendy.
dodatek 25% extra za wszystkie przepracowane godziny pomiedzy 6.00-8.00 i miedzy 18.00-20.00
Dodatek 50% extra za wszystkie przepracowane godziny przed 6.00 rano i po 20.00 wieczorem
Dodatek 50% za wszystkie przepacowane godziny w soboty rano do godz.14.00
Dodatek 75% za przepracowane godziny miedzy 0.00 i 6.00 w nocy z piatku na sobote i z niedzieli na poniedzialek.
Dodatek 100% za wszystkie przepracowane godziny w sobote po godz.14.00ej oraz w niedziele
Dodatek 125% za wszystkie nadgodziny od poniedzialku do piatku pomiedzy od 8.00 a 18.00 godz.

Zadania danej funkcji? Jako pracownik produkcji masz wzglad na caly proces produkcji w Vistaprint oraz za prawidlowe wykonanie nastepujacych zadan:
Wydruki wizytowek,papieru do listow oraz inne wydruki
orderpiken oraz pakowanie wydrukow
przygotowanie paczek do wysylki
pozostale czynnosci, takie jak np.:.pakowanie

Jezeli zdecydujesz sie na prace w Vistaprint musisz byc dostepny i gotowy na wspolprace 36 godz.tygodniowo w systemie pieciozmianowym.Kazdy tydzien w innej zmianie.,tylko w wyjatkowych sytuacja mozesz dostac dodatkowo dzien pracy.

Plan pracy dostaniesz tydzien wczesniej, pracujesz 36 godz.tygodniowo w systemie pieciozmianowym.
zmiana poranna 06.30-14.30
popoludnie 14.30-22.30
nocka od 22.30-6.30

Co wyroznia prace w Vistaprint? Vistaprint (czy: Cimpress) jest swiatowa organizacja, ktora na podstawie e-komercji, oferuje malym firmom I osobom prywatym wszystko co potrzebne by zaprezentowac sie na rynku. W centrum dystrybucji w Venlo, gdzie znajduje sie 1 z 3 zakladow produkcyjnych I gdzie pracuje wiecej niz 400 osob, digitalne zlecenia przerabiane sa w namacalny druk.

Functie-eisen

Co czyni cie dobrym pracownikiem? Flexpoint poszukuje pracownikow produkcyjnych, ktorzy szybko umieja przejsc z jednej czynnosci do drugiej. Ponadto wazne jest, aby brac odpowiedzialnosc za swoja prace. Masz wysokie wymagania w stosunku do rezultatu wykonania swojej pracy i spelniasz nastepujace wymogi. Ty:
znasz jezyk holenderski, LUB angielski BADZ tez niemiecki
jestes fizycznie w stanie wykonywac dluzej ciezka prace (schylanie sie, dzwiganie, duzo chodzenia i stanie)
jestes w posiadaniu wlasnego transportu, np.: rower, motorower, lub auto (lokalizacja jest zle osiagalna publicznymi srodkami transportu podczas wszystkich godzin pracy)
jestes chetny do pracy w systemie pieciozmianowym i nie jest dla ciebie problemem stawienie sie w pracy w weekend w przypadku naglego zlecenia
jestes do dyspozycji 36 godzin w ciagu tygodnia
jestes gotowy do pracy w chaotycznym i otoczeniu

Czas rozpoczecia pracy: Istnieje wiele terminow rozpoczecia pracy, w zaleznosci od tego od kiedy jestes dostepny.

Jestes osoba, ktorej szukamy i spelniasz powyzsze wymagania? Skontaktuj sie z nami! 077-3516132 lub wyslij maila na venlo@flexpoint.nl