U maakt gebruik van een mobiel device.
Wilt u gebruik maken van onze mobiele website?

mobile website   desktop versie

Voorgesteld

  • Productiemedewerker kunstof granulaat
    susteren
  • Operator fijnproductie
    echt
  • Operator cleanroom
    echt
  • Manueel operator
    echt
  • Expeditiemedewerker
    heel
  • Lasser MIG/TIG
    heel
  • Assistent operator / productiemedewerker
    roermond
  • Operator Maskering
    maasbracht
  • Productiemedewerker
    maasbracht
  • Buitendienst monteur timmerman
    haelen
metaal, fulltime, Pools, staal, spuiter, beringe, staalbouw, airless
Archief

Overige informatie

Vakgebied:

Industrie

Contract:

Uitzendwerk

aantal uren:

40 (Fulltime)

Vacature Opryskiwac in beringe

voor één van onze relaties

Functieomschrijving

Praca sklada sie glównie z:
Odtluszczanie i napromieniowanie produktów
Przyjmowanie odpowiednich preparatów, w tym maskowanie i w razie potrzeby szczotkowac
Stosowanie warstw farby, zgodnie ze specyfikacja farby
Sprawdzic jakosc, wykonujac wymagane pomiary (niska grubosc, temperatura, wilgotnosc itp.) & badanie
W razie potrzeby w celu leczenia/aktualizacji produktów rozpylanych
Opieka nad administracja (Dzienne logi) nalezacych do produktów/projektów
Rozpylanie produktów z jedyny lub systemem multi Paint
Dbanie o porzadek i czystosc w miejscu pracy
Nalezy prawidlowo stosowac srodki ochrony osobistej
Wykonywanie pierwszej linii konserwacyjnej malarza i narzedzi

Functie-eisen

Minimalny poziom LBO
Powinowactwo z konstrukcja stalowa
Doswiadczenie co najmniej 5 lat w podobnej sytuacji i w przemysle
Udzial
Dokladnosc
Zorientowane na jakosc
Energiczny
Elastyczny

Oferujemy:
Naprzemienne dzialanie z wysokim poziomem odpowiedzialnosci i wyzwaniem
Mila atmosfera pracy i koledzy w nieformalnej kulturze korporacyjnej
Obrotu zgodnie z wynagrodzeniem i drugorzednymi warunkami pracy zgodnie z CAO
Inspirujace srodowisko pracy z wymagajaca praca

jestes opryskiwaczem, którego szukamy? Nastepnie odpowiedziec bezposrednio na ten wakat w pieknej organizacji!