Vacature MIG/MAG Spawacz in bladel

voor één van onze relaties
Wat ga je doen?

Wakat MIG/MAG spawacz

Dla naszego zaufanego klienta szukamy

opis funkcji:

Dla jednego z naszych klientów szukamy MIG/MAG spawacza. Jest to firma rodzinna, która zostala nazwe gospodarstwa domowego w dziedzinie konstrukcji stalowej od 1966. Koncentruja sie oni na produkcji, oszczedzaniu, transporcie i montazu prostych do bardzo skomplikowanych konstrukcji stalowych. Obecna organizacja zatrudnia ponad 400 specjalistów z 10 filii do realizacji projektów dla przemyslu i budownictwa komunalnego w Holandii i w calej Europie. Oprócz konstrukcji stalowych, Organizacja skupia sie równiez na rynku energii na realizacji technicznie zlozonych projektów dla wiatru morskiego oraz przemyslu naftowego & gazowego. Entuzjazm, duma, rzemioslo, lojalnosc i pragmatyzm sa podstawowymi wartosciami dla tej organizacji. Twoje dzialania obejmuja:
 ukladanie spawania zgodnie z procedura/Set specyfikacje (MIG/MAG) w okreslonym planowania
 szlifowania spawania lub ostrzenia ostrych krawedzi z slijptol, szczotka, szlifowanie, mlotem lub dluta
 wizualnie Sprawdzanie pracy/wyniki i, jesli to mozliwe, odzyskiwanie bledów gotowy
 raportowanie prac do wykonawczego przyczyniajac
 pomyslów na narzedzia zwiekszenie produkcji i przyczynia sie do jego realizacji.
  Utrzymywanie kontaktu z kierownikiem produkcji, kompilatorów i innych kolegów
oprócz tej pracy jest czyszczenie/konserwacja i czyszczenie maszyn i narzedzi uzytecznosci publicznej. Bezpieczenstwo (porzadek i czystosc) jest równiez najwyzszym priorytetem.

Wat vragen wij?

wymagania dotyczace funkcji

Chcielibysmy skontaktowac sie z kandydatami, którzy znajda sie w profilu ponizej:

 MBO poziom 2 lub wyzszy
 doswiadczenie z spawaniem MIG/MAG
 Koligacja z metalem
 Samodzielno pracowac
 Pro aktywny Skontaktuj sie Dominique van Gend lub Dawid Grosman.

 of
Bel voor meer informatie
Overige informatie
Vakgebied:Industrie
Contract:Doorlenen
Aantal uren:40 (Fulltime)

Vragen over deze vacature ?

profielfoto Dawid Grosman Intercedent
Dawid Grosman
Intercedent
 dgrosman@flexpoint.nl
 +31(0)77 351 61 32
 www.linkedin.com

vestiging

Flexpoint Venray
Hofstraat 9
5801 BJ Venray
venray@flexpoint.nl
t +31(0)88 666 07 90

Je C.V. wordt verwerkt...
Je kunt direct je C.V. uploaden om te solliciteren op deze vacature
óf via het reguliere formulier solliciteren Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier
Akkoord Niet akkoord