polen, brabant, buitendienst, groenvoorziening, green, haaren, groen, dolmans, groenmedewerker, Dolmans landscaping, medewerker groenvoorziening, groenonderhoud, Dolmans Landscaping Group, Buitenwerk, noord brabant, midden brabant, groene vingers, groenvoorzieningsbedrijf, medewerker groen

Vacature (dodatkowa) praca na dworze in haaren

voor één van onze relaties
Wat ga je doen?

Czy lubisz nature, lubisz byc na zewnatrz i jestes osoba poranna? To mamy dla ciebie idealna tymczasowa pozycje!

Dla naszego klienta w Haaren poszukujemy kandydatów, którzy sa dostepni od kwietnia 2019 r. Do wrzesnia 2019 r., Aby wyruszyc w obszar Brabancji / Zelandii, aby walczyc z gasienicami procesyjnymi. Najlepiej, jesli masz juz jakies doswiadczenie w pielegnacji drzew / ksztaltowaniu krajobrazu, abys wiedzial jaka jest intencja. Musisz byc bardzo precyzyjny i zdolny do radzenia sobie z wysokosciami i wyzwaniami milosnymi.

Na szczescie nie jestes sam, ale wychodzisz na droge caly dzien z grupa.

Wat vragen wij?

Co pytamy:
  Jestes dostepny przynajmniej od kwietnia do wrzesnia
  Nie boisz sie pracowac na wysokosciach
  Najlepiej mozesz pracowac z platforma lub posiadasz certyfikat wspinaczki drzewnej.
  Uwielbiasz nature i najlepiej zdobedziesz w tym doswiadczenie zawodowe.
  W posiadaniu lub w prawie jazdy B jest koniecznoscia. E jest zaleta.
  Mówisz plynnie po holendersku lub angielsku.

Co oferujemy:
  Dobra pensja zgodnie z ukladem zbiorowym naszego klienta
  Pracuj przez okreslony czas i przy odpowiednim funkcjonowaniu nasz klient chetnie przejmie stanowisko

 of
Bel voor meer informatie
Overige informatie
Vakgebied:Groenvoorziening
Contract:Uitzendwerk
Aantal uren:40 (Parttime & fulltime mogelijkheden)

Vragen over deze vacature ?

profielfoto Jasmine Kleintjes Senior Accountspecialist
Jasmine Kleintjes
Senior Accountspecialist
 jkleintjes@flexpoint.nl
 +31(0)88 666 07 98
 www.linkedin.com

vestiging

Flexpoint Den Bosch
Stationsweg 21
5211TV Den Bosch
denbosch@flexpoint.nl
t +31(0)88 666 07 98

Je C.V. wordt verwerkt...
Je kunt direct je C.V. uploaden om te solliciteren op deze vacature
óf via het reguliere formulier solliciteren Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier
Akkoord Niet akkoord