U maakt gebruik van een mobiel device.
Wilt u gebruik maken van onze mobiele website?

mobile website   desktop versie

Flexpoint Hoofdkantoor

Het hoofdkantoor van Flexpoint is gevestigd in het Parkstad Limburg Stadion in Kerkrade. De ingang is gelegen aan de west-zijde van het stadion met ruim parkeergelegenheid (Hornbach) voor de deur. Op het hoofdkantoor kunt u zich niet laten inschrijven voor werk, hiervoor verwijzen wij graag naar de vestiging Heerlen aan de Akerstraat.

Directie

profielfoto Erwin Vogelzang Algemeen Directeur
Erwin Vogelzang
Algemeen Directeur
evogelzang@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon
profielfoto Erwin Delandshere CFO Flexpoint Group
Erwin Delandshere
CFO Flexpoint Group
edelandshere@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon

Management

profielfoto Natasja Jongen Senior Regiomanager
Natasja Jongen
Senior Regiomanager
njongen@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon
profielfoto Suzan Weerts Regiomanager
Suzan Weerts
Regiomanager
sweerts@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon
profielfoto Monique Luijten Business Unit Manager
Monique Luijten
Business Unit Manager
mluijten@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon
profielfoto Regina Hoogakker Manager Finance
Regina Hoogakker
Manager Finance
rhoogakker@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon
profielfoto Nina Bouw Regiomanager
Nina Bouw
Regiomanager
nbouw@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon
profielfoto Tanja Jullens Regiomanager
Tanja Jullens
Regiomanager
tjullens@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon

Finance

profielfoto Judith Moonen Medewerkster Finance
Judith Moonen
Medewerkster Finance
jmoonen@flexpoint.nl
profielfoto Mais Sadik Medewerkster Finance
Mais Sadik
Medewerkster Finance
msadik@flexpoint.nl
profielfoto Monique Hensgens Medewerkster Finance
Monique Hensgens
Medewerkster Finance
mhensgens@flexpoint.nl
geen afbeelding medewerker beschikbaar
Veronique Borkowitz
Medewerkster Finance
vborkowitz@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon

Facilities

profielfoto Mirna van Dalfsen Facilities
Mirna van Dalfsen
Facilities
MvanDalfsen@flexpoint.nl

Marketing

profielfoto Tamara Manneh Marketing Officer
Tamara Manneh
Marketing Officer
tmanneh@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon

Veiligheid & Verzuim

profielfoto Ilse Rüth Veiligheid & Verzuim Coördinator
Ilse Rüth
Veiligheid & Verzuim Coördinator
iruth@flexpoint.nl
link met mij opLinkedin icon

vacatures (1)

alle vacatures weergeven
afbeelding vestiging Flexpoint Hoofdkantoor

Bezoekadres

Flexpoint Hoofdkantoor
Roda JC Ring 101
6466 NH Kerkrade

contact

services@flexpoint.nl

Inschrijven

Uitsluitend op afspraak


Routebeschrijving





> Overzicht vestigingen